Antalya Asansörlü Nakliyat

✅ Kurumsal Telefon 0555 033 0773
✅ Cep Telefonu 0555 033 0773
✅ Fiyat Politikası Ucuz Fiyat Garantisi
✅ Firma Kuruluş 1999’dan Bu Güne

Antalya asansörlü nakliyat Antalya içerisinde eşyaların asansörlü sistemler sayesinde taşınması işlemidir.

Antalya asansörlü nakliyat Eşya taşımacılığı tarihin her döneminde zor bir iş olarak bilinir. Bunun nedeniyse beden gücüyle yapılan işlerin uzman kişiler tarafından kontrollü şekilde yapılması gerekir. Zor olan bir işin veya sürecin daha kolay bir hale gelmesi için süreç içerisinde bulunan her konunun geliştirilmesi kaçınılmaz olmuştur. Sektörümüz olan Antalya evden eve nakliyat hizmetlerindeki gelişmeler ise şu şekildedir.

  • Çalışan personellerin eğitime tabi tutulması
  • Yüksek model nakliye aracı kullanılması ve düzenli bakımlarının yapılması
  • Modüler asansör sistemi eşyaların bina dış cephesinden taşınması
  • Daha korunaklı paketleme ve ambalaj malzemeleri kullanılması
  • Teknolojik mekanizmanın kurulması

Yukarıda sıralamış olduğumuz maddelerin içerisinde bulunan modüler asansör sistemi, eşya taşıma sektörüne yeni bir hizmet dalı olan Antalya asansörlü nakliyat hizmetini oluşturmuştur.

Antalya Asansörlü Nakliyat Sisteminin Avantajları

Teknolojinin insan hayatına kazandırdıkları saymakla bitmez. Her alanda olduğu gibi taşımacılık sektörüne de teknolojinin kazanımları oldukça fazladır. Bunları sıralayacak olursak şu şekildedir.

  1. Antalya asansörlü nakliyat sistemi sayesinde insan gücüne duyulan ihtiyaç daha aza indirilmiştir.
  2. Yüksek katlara taşınması gereken eşyalar daha kolay şekilde taşınır.
  3. Antalya asansörlü nakliye sistemi sayesinde bina içerisinde ve merdiven boylarında oluşan hasarlar engellenmiş olur.
  4. Taşınma esnasında eşyaların zarar görme olasılığı minimum seviyeye indirilmiştir.
  5. Antalya asansörlü nakliyat taşınma sürecinin kısalmasını sağlayarak zamandan tasarruf edilir.

Bir araştırma sırasında kişilere yöneltilen soru şu şekildedir. Taşınmayı kolaylaştıran en büyük etken nedir? Soruya verilen cevaplar içerisinde en çok tercih edilen asansörlü taşıma olmuştur. Buda demek oluyor ki insanlarımız teknolojiyi ve onun kazanımı olan asansörlü sistemi güvenli olarak buluyor olmasıdır. Bizlerde bu durumda sizlere Antalya asansörlü nakliyat ile güvenli aynı zamanda kolay da bir hizmet sunuyoruz.

Asansörlü Nakliyat Nedir ve Nasıl Çalışır?

Antalya Asansörlü Nakliyat Antalya asansörlü nakliyat sisteminin sorunsuz bir şekilde hizmet sunabilmesi için birçok faktörü göz önünde bulundurmak gereklidir. Asansörün kurulması gerekli olan yerin zemin durumu ve bu zemine göre aracın ayak bomlarının terazili şekilde ayarlanması gerekir. Bunun yanı sıra yüksek katlar için geçerli olmakla birlikte havanın çok fazla rüzgârlı olmamasına dikkat edilmelidir.

Asansör operatörünün bu şartları onaylaması sonucu nakliyat aracı dairenin bulunduğu cepheye ve eşyaların daireye en kolay şekilde taşınabileceği noktaya uygun şekilde park edilir. Asansör dairenin pencere veya balkon kısmına kurulmaktadır. Balkon kısımları camlı ise personel camları zarar vermeden yerinden söker. Pencerelerde ise genellikle orta Pimapen cam personel tarafından sökülür. Bu her iki işlem uzmanlık gerektirir. Kendinizin uygulamamasını tavsiye ederiz. Bizler Antalya asansörlü nakliyat sürecinde güvenli bir biçimde söküp, yeniden ayarlamaktayız.

Modüler asansör kurulduktan sonra nakliye aracında bulunan eşyalar daireye taşınır. Ya da evde bulunan eşyalar nakliye aracı içerisine taşınmış olur. Antalya asansörlü nakliyat ile yapılan taşınma her zaman bina içerisinden veya bina asansörüyle yapılacak olan taşınma işlemlerinden kolay, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşir. Tek olumsuz tarafı ise diğer yöntemlerle yapılan taşıma işlemlerinden fiyatının bir miktar yüksek olmasıdır. Bunun sebebiyse ikinci nakliye aracı olan asansörlü aracında nakliyede bulunacak olmasıdır.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetine Bakışımız

Antalya asansörlü nakliyat Artık hepimiz zaman açısından bize kolaylık sunacak sistemlere yönelmekteyiz.  Ve işlemlerimizi hızlı bir biçimde bitirmek için uğraşmaktayız. Bu sebeple de zoru kolay eden her durum insanların takdirini almıştır. Bunlardan biri de Antalya asansörlü taşımacılık hizmetidir.

Eşyaların teker teker bina asansörü veya beden işçiliğiyle taşınması işlemi oldukça uzun soluklu ve pek de güvenlikli olmayabilir. Dar merdivenler beden gücünü zorlamakta ve işlemlerin uzamasına neden olmaktadır. Aynı durumda bina asansörleri de bazen eşya taşımaya uygun olmamaktadır. Bu da taşıma sürecini uzatmakta ve sizleri de bizleri de yormaktadır. Bu tarz durumlarda Antalya asansörlü taşımacılık hizmeti bize kurtarıcı olmaktadır. Asansör sistemlerinin geniş kilogram haznesi ve uzun metrelere kolayca ulaşabilmesi işlemlerin hızını artırmaktadır. Aynı zamanda oldukça güvenlikli olan bu sistemler sayesinde eşyalarınızın başına gelecek hasarlar en aza indirilmektedir.

Firma olarak taşımacılık hizmetlerimizin tamamında güven ve kolaylık odaklı işlemler gerçekleştirmekteyiz. Bu düşünce de bünyemize kattığımız en önemli araçlardan biride asansör sistemleridir. Antalya asansörlü taşımacılık hizmetinde oldukça önemli ölçüde yer almaktayız.