Antalya Eşya Depolama

Antalya eşya depolama hizmeti eşyalarınızın belirlenen süre içerisinde uygun koşullarda ve ambalajlarda depolarımızda sizler için muhafaza edilmesine verilen adıdır. Oğuz nakliyat ailesi olarak 23 yıldır sizlere taşımacılık hizmetini kusursuz biçimde sunmaktayız.  Antalya evden eve hizmeti ile başladığımız sürece Antalya eşya depolama kısmını da katarak nakliyat ve depolamaya dair tüm alanlara hâkim bir firma olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Antalya eşya depo sayesinde eşyalarınızı dilediğiniz zaman anlaşılan süre içerisinde sizler adına koruyarak muhafaza etmekteyiz. Antalya eşya depolarımız son derece güvenlikli ve depolamaya uygun koşullarla donatılmış biçimde dizayn edilmiştir. Böylece muhafaza edildiği süre içerisinde son derece iyi koşullarda sizler için saklanmaktadır.

Antalya Eşya Depolama Hizmetine Kimler Niçin İhtiyaç Duyar?

Antalya eşya depolama

Antalya eşya depolama

Belirli nedenlerden ötürü kısa süreli şehir değiştirmek zorunda kalacak bireyler Antalya şehirlerarası nakliyat hizmeti alıp daha fazla para ödemektense depolama hizmetiyle daha uygun hizmet edinmiş olurlar. Öğrenci arkadaşlar tatil için memleketlerine dönmeleri gerektiğinde 3 4 ay için kira ödemektense uygun fiyata Antalya eşya depolama hizmeti alarak eşyalarını depolamaktadır. Evinde, ofisinde vs gibi alanlarda fazla olan, kullanılmayan veya belirli süre için gerek duyulmayan eşyaların güvenli bir alanda tutulmasını isteyenler Antalya eşya deposu hizmetimizden faydalanmaktadır. Yurt dışı görevleri de Antalya eşya deposuna ihtiyaç duyulmasına etkendir.  Bireyler evlerini dağıtmaktansa bu süre içerisinde depolarda muhafaza edilmesini istemektedir. Yurt dışı görevi süresince eşyalar depolarda uygun şartlarda saklanmaktadır. Deprem doğal afet gibi başa gelen olumsuz şartlarda ortada kalan eşyaların belirli bir barınma yeri bulunana kadar depolanması da bu seçeneklerden biridir. Oğuz nakliyat olarak bizlerde bu gibi olumsuz durumlarda sizleri mağdur etmemek için oldukça uygun fiyatlarla depolamasını yapmaktayız. Şark görevleri de bir başka depolamaya ihtiyaç duyulan nedenlerdendir. Şark görevi çıkan bazı meslek grupları ev tutma vs. gibi olanağı olmadığı için o süreç içerisinde eşyalarını Antalya eşya deposu içerisinde muhafaza etmek istemektedir. Kentsel dönüşüm gibi belirli süreçlerde de bireyler Antalya eşya depolarına ihtiyaç duymaktadır. Yukarda belirttiğimiz belli başlı nedenler dışında da başka alanlar içinde Antalya eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Bizlerde bu durumları göz önünde bulundurarak her koşula uygun bir depo hizmeti sunmaktayız.

Antalya Eşya Deposu İçin Depolama Sistemlerimiz

Antalya eşya depo sistemi boş bir alan içerisinde yığılan yüzlerce eşya gibi düşünülmemelidir. Eşya depolama sisteminin kendi içinde bir sistematiği bulunmaktadır. Antalya eşya depo sistemimiz nasıldır? Depomuz kendi içerisinde belirli alanlara bölünmektedir. Oda depo, palet depo ve konteyner depo olmak üzere 3 kısımdan oluşmaktadır.
  1. Oda depo: Depo içerisinde belirli ölçülere göre ayarlanmış oda depolarımız bulunmaktadır. Bu depolar müşterilere özel olarak ayarlanmakta ve anahtarın biri de bizzat kendilerine teslim edilmektedir. Oda depolarımız genellikle ev eşyalarının muhafaza edilme sürecinde tercih edilmektedir. Daha şahsi bir Antalya eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyan bireylerin tercih ettiği bir hizmet alanıdır.
  2. Palet Üstü Depo: Deponun bir kısmına paletlerin dizilmesi ile oluşturulan alandır. Bunların üzerlerine genellikle koli vs. gibi eşyaların depolanması için kurulan sistemdir. Daha çok küçük çaplı eşyaların depolanması için oluşturulan bir hizmet alanıdır.
  3. Konteyner Depo: Konteyner depolar belirli ölçülerle oluşturulmuş ve hizmet alanına uygun biçimde düzenlenmiş alanlardır. Bu tarz depolarda genellikle iş ve ofis eşyaları gibi özel olan eşyaların depolanması için oluşturulan alandır. Antalya eşya depo alanımız da bu hususta daha özel kılınan eşyalarınız için oluşturulmuştur.

Antalya Eşya Depolama Fiyatları

Antalya eşya depolama fiyatları belirlenirken bizimle iletişime geçtiğinizde ekspertiz işlemi ile eşyalarınızın miktarı kontrol edilir. Daha sonra aylık ve yıllık sistem üzerinden eşyaların ne kadar süre kalacağı konusunda bir süreç belirlenerek bunlara uygun bir Antalya eşya depolama fiyatı belirlenmektedir. Daha sonra bunlar kontrol edilerek sizlere bir depolama fiyatı sunulmaktadır. Eşyaların depolama merkezine nasıl getirileceği hususu da ayrı bir konudur. Nakliye hizmeti olacaksa bunun için de Antalya eşya depolama fiyatından ayrı bir nakliye bedeli belirlenmektedir.

Antalya Kiralık Eşya Deposu Koşulları Nasıl Olmalıdır?

Antalya eşya depolama

Antalya eşya depolama

Antalya kiralık eşya deposu arayışınızda depoların özelliklerine dikkat edip kontrolünü sağlayarak seçim yapmanız gerekmektedir. Zira eşyanızın belirlenen süre içerisinde güvenliğinin korunması da oldukça önemlidir. Antalya kiralık eşya deposu özellikleri nasıl olmalıdır?
  • Nem ve rutubet açısından korunaklı olmalıdır. Zira rutubetli ortamlarda eşyalar zarar görebilirler. Bu nedenle Antalya kiralık eşya deposu arayışınızda önceliğiniz ortamın kontrolünü sağlamak olmalıdır.
  • Eşyaların düzenli ve kendine özgü paketlenmesinin sağlanmasıdır. Eşyaların ambalajlarının depolama süreci boyunca onları tüm dış etkenlerden koruması ve kendi yapısını da bozmaması için dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Nakliyat sürecinde ki malzemeler ve paketlemeler dışında bir kontrol ve paketleme hizmeti gerektirmektedir.
  • Haşere ve böceklere karşı dikkatli biçimde ilaçlanmasının yapılması gerekmektedir. Depo, sığınak gibi alanlar bu tarz durumlar için elverişli alanlardır. Bu nedenle depoların sıkça kontrolünün sağlanması ve belirli aralıklarla ilaçlanması gerekmektedir. Bu da bir diğer Antalya kiralık eşya deposu aranılan özelliği olmalıdır.
  • Evlerimizde dahi güvenlik açısından belirli sorunlar yaşayabilmekteyiz. Depolarda bu durum daha önemlidir. Zira küçük büyük yüzlerce eşya tek bir alanda depolanmaktadır. Bu nedenle Antalya kiralık eşya deposu ararken bu güvenlik hususuna da dikkat edilmesi gerekmektedir. Anlaşma yapılmadan önce deponun güvenlik sistemi hakkında muhakkak bilgi edinmeniz gerekmektedir.
Antalya kiralık eşya deposu içinde muhafaza edilecek eşyalar için sigortalama ve sözleşme muhakkak yapılmalıdır. Eşyaların kalacağı süre içerisinde tüm sorumluluğunun firma tarafından karşılanması ve bu sürecin güvenliğinin tasdiklenmesi açısından oldukça önemlidir.