Antalya Parça Eşya Taşıma

Antalya parça eşya taşıma küçük eşyaların dilediğiniz yerler arasında taşınmasının genel adıdır. Bunun için bünyemizde bulunan küçük araçlarımız ile işlemleriniz kolayca gerçekleştirilmektedir. Antalya parça eşya taşıma işlemi büyük araçlar ile gerçekleştirildiğinde araçlar içinde kalacak olan boş alanlar parça eşyaların savrulmasına neden olabilir. Aynı zamanda büyük araçların yakıt miktarı ve fiyatı daha fazla olacağından taşımacılık maliyeti de bu alanda artacaktır. Lakin küçük nakliye aracı ile yapılan Antalya parça eşya taşıma hizmeti oldukça uygun bütçeli olacaktır. Eşyalarda daha kısa süre de ve daha güvenli biçimde taşınmaktadır.

Antalya Şehir İçi Parça Eşya Taşıma

Antalya parça eşya taşıma

Antalya parça eşya taşıma

Küçük ebatta bulunan eşyaların taşınma işlemi çoğu zaman gözümüzü korkutmaktadır. Bunun sebebi ise;
  • Maddi açıdan zorlaması: Müşterilerimizde eşyaların boyutu küçük olduğu halde taşımacılık ücreti maliyetinden daha fazla olur endişesi oluşmaktadır. Büyük nakliye araçları ile Antalya küçük nakliye işleri yapmak daha büyük ücretlerin ödenmesine neden olmaktadır.
  • Uygun aracı bulamamak: Antalya şehir içi parça eşya taşıma hizmeti için aranılan araçlar küçük nakliye araçları olmalıdır. Lakin bazı firmalar bünyesinde bulunan büyük araçlarla bu taşımacılık hizmetini yapmaktadır. Bu da hem bütçe hem de hız açısından bir dezavantaj olmaktadır.
  • Düzgün bir parça eşya taşıma işleminin olmaması: Taşımacılık yapılacak eşya miktarının az olması taşıma esnasında dikkatli olunması gerçeğini değiştirmemelidir.
Antalya şehir içi parça eşya taşıma hizmeti başlı başına kendine özgü bir alan olmaktadır. Bizlerde firma olarak buna özgün alan oluşturarak parça eşyalarınızın güvenli bir biçimde taşınmasını sağlamaktayız. Böylece bu sorunların tamamı sorun olmaktan çıkmakta ve sizlere çözüm sunmaktadır.

Antalya Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Antalya şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetimizde ise küçük eşyalarınız dilediğiniz şehirler arasında kolayca taşınmaktadır. Lakin şehirlerarası işlemin şehir içi işlemden ayıran özellikleri bulunmaktadır. En temel fark ise mesafenin çok olmasıdır. Burada sizlere firmamız tarafından iki seçenek sunulmaktadır:
  1. Büyük nakliye araçları ile güzergâhı aynı olan birkaç parça eşyanın bir arada götürülmesidir. Küçük parçalı eşyalarınız varsa ve zaman açısından da sorununuz yoksa bu hizmet tam size göre. Antalya şehirlerarası parça eşya nakliye hizmeti işleyişi nasıldır?
Taşınması gereken parça eşya miktarınız az ise ve özel taşımacılık için ödeme yapacak bir imkânınız yoksa Antalya şehirlerarası parça eşya taşıma firmaları ile iletişime geçtiğinizde bu hizmetten yararlanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Böylece gideceği şehir güzergâhı aynı olan ve bu hizmetten faydalanmak isteyen diğer eşyalarında olduğu bir taşıma sistematiği oluşturulur. Aracın kapasitesine uygun eşya miktarına ulaşıldığı zaman her biri adreslerinden alınıp, ambalajlanarak araca düzenli biçimde yerleştirilir. Eşyaların karışmaması için her biri kendine özgü kategorize edilir ve ilk indirilecekleri yere göre araca nizamla yerleştirilir. Antalya şehirlerarası parça eşya nakliyat hizmeti eşyaların sırasıyla yerlerine taşınması ve kurulması sonucu tamamlanır.  
  1. Sadece sizin parça eşyalarınıza özgü bir özel araçla eşyalarınızın taşınması işlemidir. Antalya şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetimizin bu kısmında ise eşyalarınıza özgü ayarlanan küçük araçlarımız ile dilediğiniz süre zarfında taşınması sağlanmaktadır. Bu hizmetin diğer hizmetten en önemli farkı sadece size özgü olması ile tamamen sizin istekleriniz çerçevesinde gerçekleştirilmesidir.
Zaman hususunda acil gereksiniminiz olduğu durumlarda bu hizmet size kurtarıcı olmaktadır.  Küçük nakliye aracı ile taşınması işlemin hızlı ve pratik olmasını sağlamaktadır.

Antalya Parça Eşya Taşıma Fiyatları Neye Göre Ayarlanmaktadır?

Antalya parça eşya taşıma

Antalya parça eşya taşıma

Antalya parça eşya taşıma fiyatları belirlenirken dikkat edilen hususlardan ilki mesafedir. Zira parça eşyaların ortalama boyutu vs. zaten genel olarak bellidir. Bu nedenle fiyat belirlenirken miktardan ziyade asıl dikkat edilen husus mesafedir. Antalya şehir içi parça eşya taşıma fiyatları semtler arası olarak genel bir tabloyla ayarlanmaktadır. Semtler arası mesafe uzadıkça ortalama 50 ile 100 lira arası bir fiyat eklemesi olmaktadır. Antalya şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları belirlenirken ise eşyanın nasıl taşınacağı hususu dikkat edilerek belirlenmektedir. Özel bir taşımacılık olacaksa mesafe, kat durumları kontrol edilerek bir fiyat belirlenir. Bir araçta birkaç parça eşya gidecekse buna göre bir Antalya şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatı belirlenmektedir. Uygun Antalya şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatı ararsanız firmamız bünyesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmetin yanı sıra en uygun fiyat kategorisini de sunmaktayız.

Antalya Parça Eşya Taşıma Firmaları

Antalya bünyesinde bulunan birçok nakliyat firması Antalya küçük nakliye işleri için özel bir hizmet oluşturmaktansa bünyesinde ki büyük araçlarla bu işlemi gerçekleştirmektedir. Bu da sizler için oldukça dezavantajlı bir hizmet olmaktadır. Zira büyük araçla Antalya parça eşya taşıma hizmeti yapılması zaman ve maddi açıdan zorlamaktadır. Bizler Oğuz nakliyat olarak bünyemizde bulunan küçük araçlarla nakliye işlemlerinizi dilediğiniz an da kolayca halletmekteyiz. Parça eşya taşıma Antalya denildiğinde sıkça aranılan firmalardanız. Sizler de bu avantajlı taşımacılık hizmetlerden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.