Antalya Şehirler Arası Nakliyat

Antalya’ da verdiğimiz hizmetlerin tamamını büyüterek Antalya şehirlerarası nakliyat işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası nakliyat hizmeti uzun yol koşullarından dolayı daha meşakkatli olmaktadır. Yalnızca bu hizmet için gereken belgeler de bulunmaktadır.

Firmamız Antalya şehirlerarası nakliye için gerekli tüm belge ve yetkiye sahiptir.  Antalya merkezli firmamız dilediğiniz tüm şehirlere sizler için en iyi Antalya şehirlerarası taşımacılık hizmetini sunmaktadır.  

Antalya Şehirler Arası Nakliyat Kalitemiz

Antalya şehirlerarası nakliyat işlemi yol koşulları, mesafe uzunluğu ve eşyaların miktarına bağlı olarak zorlu ve dikkat gerektiren bir işlem olmaktadır. Bu nedenle de taşıma esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Firmamızı hizmet kalitesi olarak öncü yapan da bu hususlara dikkat etmemizdir.

  • Şehirler arası taşıma için gerekli belgelerin tamamına sahibiz.
  • Taşıma işlemi öncesi yol kontrolü muhakkak yapılmakta ve rota buna göre belirlenmektedir.
  • Seçilen personeller uzun yol konusunda tecrübeli ve bilgili kimseler olmaktadır.
  • Taşıma süreci boyunca müşterilerimiz 7/24 bağlantı sağlayabilmektedir.

Antalya Şehirler Arası Nakliyat Ekibimiz

Şoförlerimizin tamamı Antalya şehirlerarası nakliyat için gerekli src3 ve src4 belgelerine sahiptir. Olumsuz herhangi bir durum karşısında kontrolü sağlayacak kadar bilgili ve tecrübelidir.

Eşya taşıyacak personellerimiz de paketleme ve taşıma hususunda eşyaların tamamına hakimdir. Böylece paketleme ve taşıma da güvenli bir Antalya şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadırlar.

Tüm teknik ekibimiz 7/24 destek sağlamaktadır.

Sizlerin taleplerine uygun yanıtları anında sunmaktadır.    

Antalya Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları ve Ücretleri

Antalya şehirlerarası nakliyat fiyatları belirlenirken temel alınan 4 nokta vardır:

  1. Yolun mesafesi, genel bir km baz alınarak
  2. Eşyaların miktarı, araç belirlenmesi için
  3. Asansör veya herhangi bir başka araç gerekip gerekmediği
  4. İhtiyaç duyulan personel sayısı

Bunların tamamı baz alınarak ve sizlerin de bütçeleri düşünülerek ortalama bir Antalya şehirler arası nakliyat ücreti belirlenmektedir.

Antalya Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Antalya şehirlerarası evden eve

Evden eve nakliyat hizmetinde şehir içi gösterdiğimiz önemi Antalya şehirlerarası evden eve nakliyat alanında da göstermekteyiz. Böylece sorunsuz ve kaliteli taşımacılık alanını Antalya şehirlerarası evden eve nakliye sürecine de yaymaktayız.

Ev eşyalarınızı büyük önemle ambalajlamakta ve yeni yerlerine güvenli bir biçimde kavuşturmaktayız. Evden eve nakliyat sürecinde küçük eşyadan büyük dolaplara kadar hepsine ayrı özen göstermekteyiz. Böylece tamamı oldukça korunaklı biçimde yeni yerlerine taşınmaktadır.

Aynı zamanda taşımacılık süreci boyunca dilediğiniz an da bizleri arayarak eşyalarınızın ya da yolculuğun durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece içiniz rahat edecek ve güvenli bir taşımacılık hizmetinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde Antalya şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyduğunuz rahatlıkla bizleri arayabilirsiniz.

Antalya Şehirler Arası Nakliyat Firmaları ve Şirketleri

Antalya içerisinde hizmet sunan firmalar ile kıyaslandığında Antalya şehirlerarası nakliyat firmaları sayısı oldukça azdır. Seçenek sayısı az olduğu için firma tercihi yaparken ne de olsa hepsi aynıdır diyerek araştırma yapmadan firma tercih etmemenizi öneririz. Zira Antalya şehirlerarası nakliyat şirketi bu hizmet için gerekli tüm yetki ve bilgiye sahip olmalıdır. Bu nedenle araştırma yapıp kontrolü sağlamanız oldukça önemlidir.

Antalya şehirlerarası taşımacılık firmaları araştırırken bakmanız gereken bir diğer husus da ücretleri olmalıdır. Firmamız da bunun bilincinde olarak yıllardır süregelen donanım ve tecrübeye ek olarak uygun fiyatlarla da sizlere kolaylık sağlamaktadır.

 Antalya Şehirler Arası Nakliye Süreci

Antalya Şehirlerarası Nakliyat

  • Eksper işleminin gerçekleştirilmesi araç ve ekibin belirlenmesi.
  • Nakliyat hizmetinin hangi gün ve saat gerçekleştirileceğinin netleştirilmesi.
  • Sigorta ve faturasının oluşturulması.
  • Ambalaj paket ve malzemelerinin hazırlanması.
  • Araç ve ekip kontrolünün sağlanması.
  • Taşınmanın gerçekleşeceği gün eşyaların sökülmesinin kategorize edilerek gerçekleştirilmesi.
  • Eşyaların araca düzenli biçimde yerleştirilmesi.
  • Gidilecek mesafenin kontrolünün sıkça sağlanması.
  • Eşyaların yeni yerine kurulum ve taşınmasının yapılması.
  • Müşteri kontrolü ile işlemin sonlandırılması ve ödeme aşaması.

Her biri zincirin birer ögeleri gibi tamamının düzenli olabilmesi için gerekli ve dikkat edilmesi gereken aşamalardır.  Bu nedenle de süreçlerin tamamının kusursuz işleyebilmesi için iyi bir Antalya şehirlerarası nakliye firmasına ihtiyacınız vardır. 

Antalya Şehirler Arası Taşımacılık Bilincimiz

Antalya şehirlerarası taşımacılık işlemi başlı başına özel bir disiplindir. Bizlerde bunun farkında olarak tüm detaylara ayrı önem vererek işlemleri sizin için kolay ve güvenli hale getirmekteyiz. Bu süreci kontrollü ve güvenli bir biçimde atlatabilmek için her geçen gün daha fazla çalışmaktayız. Her seferinde güzel geri dönüşlerle bu durumu da taçlandırmaktayız.

Sadece siz müşterilerimizin değil aynı zamanda bünyemizde çalışan Antalya şehirlerarası taşımacılık elemanlarımızın da sağlığı ve iş yapabilirliği daima kontrol edilerek ilerlemektedir. Böylece tüm detaylar her alanda düşünülerek kusursuz bir hizmet ortaya çıkarılmaktadır.